!!!  DOVOLENÁ PÁTEK 14.6.2024  !!!

Náramky s metalickou ražbou

Identifikační náramek Tyvek s metalickou mikroplastickou ražbou. S touto ražbou budou Vaše náramky vypadat nejen velmi exkluzivně, ale zároveň je opatříte efektivním bezpečnostním prvkem. 

Tiskneme na náramky Tyvek šíře 1,9 cm i 2,5 cm. Požadovaný počet kusů a barvu prosím specifikujte níže v poptávkovém formuláři. Barvy vybírejte zde...

číst více
Skladem
Na dotaz

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Přidejte jak by měla grafika vypadat
Klikněte nebo přetáhněte soubory
(jpg, png, jpeg, gif, ai, pdf)

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů

POPIS

Ražbu lze kombinovat i s klasickým černým potiskem. Standardní barva ražby je stříbrná a zlatá, ale je možné použít téměř jakoukoli jinou barvu.

Mikroplastická ražba výrazně omezuje možnost falšování identifikačních pásek, díky tomu budou Vaše náramky v podstatě nenapodobitelné.

  • cena raznice je velmi individuální a proto nám prosím ve zprávě popište jak má být velký motiv metalické ražby
  • v případě opakované objednávky se raznice již nehradí
  • mikroplastickou ražbu je možné provést na všechny druhy tyvekových náramků
  • výroba náramků s ražbou trvá  cca 7-10 dní od schválení náhledu
  • minimální množství pro výrobu je 100ks
  • Objednávky bez potisku přijaté do 9:30, odesíláme tentýž den
  • 27 různých barev a vzorků
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2 000 Kč
MODERNÍ ŘEŠENÍ

K čemu slouží identifikační náramky Tyvek?

Identifikační náramky (jinak též identifikační pásky na ruku) slouží k označení návštěvníků kulturních, společenských a sportovních akcí a lze je používat místo vstupenek. Umožňují pořadatelům snadnou kontrolu návštěvníků. Identifikační náramky jsou velmi pevné v tahu a jsou odolné vůči vodě. Jsou vyrobeny z moderního materiálu DuPont™ Tyvek® a jejich součástí jsou ochranné prvky - bezpečnostní zalepení s výsečí a značení v číselné řadě.

Díky barevné škále je možná identifikace skupin účastníků jako např. účinkující, hosté, VIP. Na akcích, kde se podává alkohol, je možno díky barvám odlišit osoby nezletilé a tak předejít konfliktům se zákonem. Náramky jsou univerzální a je tak možné je využít i pro děti. Na identifikační pásky lze natisknout prostý text s názvem akce nebo reklamu či logo firmy.