!!!  DOVOLENÁ PÁTEK 14.6.2024  !!!

Svítící náramky 100 kusů mix barev

Svítící náramky vhodné pro párty a oslavy v balení po 100 ks. Sada obsahuje 20 cm dlouhé svítící tyčinky. Spojením svítící tyčinky snadno vytvoříte svítící náramek na ruku. Spojováním těchto náramků můžete také vytvořit barevné svítící náhrdelníky nebo větší kruhy. Náramky svítí ve tmě.

číst více
BARVA
Varianta: Mix barev
Skladem
1,69
Ks
Kód zboží:
16016

POPIS

Svítící náramky obsahují různé barvy, každá barva svítícího náramku má jinou intenzitu světla. Obecně lez řící, že svítící náramky svítí minimálně 8 hodin. Kratší dobu svítí barvy náramků jako růžová, červená. Delší dobu pak barvy zelená a žlutá. Zelená a žlutá barva patří ve světě svítících tyčinek mezi nejlépe svítící barvy.

 

Využít je můžete i pro označení osob na párty nebo třeba i pro vyznačení trasy v lese po setmění. Svítící náramky nemusíte jen spojovat, můžete je snadno použít i jako míchátka do nápojů.

  • Rozměr náramku 5 x 200 mm
  • balení obsahuje 100 ks náraků a stejné množství spojek

 

  • Objednávky bez potisku přijaté do 9:30, odesíláme tentýž den
  • 27 různých barev a vzorků
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2 000 Kč
MODERNÍ ŘEŠENÍ

K čemu slouží identifikační náramky Tyvek?

Identifikační náramky (jinak též identifikační pásky na ruku) slouží k označení návštěvníků kulturních, společenských a sportovních akcí a lze je používat místo vstupenek. Umožňují pořadatelům snadnou kontrolu návštěvníků. Identifikační náramky jsou velmi pevné v tahu a jsou odolné vůči vodě. Jsou vyrobeny z moderního materiálu DuPont™ Tyvek® a jejich součástí jsou ochranné prvky - bezpečnostní zalepení s výsečí a značení v číselné řadě.

Díky barevné škále je možná identifikace skupin účastníků jako např. účinkující, hosté, VIP. Na akcích, kde se podává alkohol, je možno díky barvám odlišit osoby nezletilé a tak předejít konfliktům se zákonem. Náramky jsou univerzální a je tak možné je využít i pro děti. Na identifikační pásky lze natisknout prostý text s názvem akce nebo reklamu či logo firmy.